NeuronWriter – Recenzja i opis

NeuronWriter – Recenzja i opis

NeuronWriter to nowoczesne narzędzie przeznaczone do optymalizacji i tworzenia treści pod kątem SEO. W ciągu ostatnich lat zdobyło ono uznanie wśród ekspertów branżowych i stało się jednym z kluczowych narzędzi w arsenale każdego specjalisty ds. marketingu treści.

Senuto – Recenzja i opis

Senuto – Recenzja i opis

Senuto to kompleksowy zestaw narzędzi SEO, stworzony z myślą o profesjonalistach dążących do doskonałości w dziedzinie pozycjonowania. Dzięki funkcjom takim jak analiza słów kluczowych, monitorowanie widoczności domeny i optymalizacja treści, Senuto staje się nieocenionym wsparciem w codziennej pracy specjalisty SEO. Platforma integruje się z popularnymi narzędziami, takimi jak Google Search Console czy Google Analytics, oferując…

28 Rzeczy do zrobienia po instalacji WordPressa

28 Rzeczy do zrobienia po instalacji WordPressa

W tym artykule przygotowałem dla Ciebie najważniejsze rzeczy, które moim zdaniem należy zrobić po nowej instalacji WordPressa. Jeżeli uważasz, że ten wpis jest wartościowy to udostępnij go dalej! Zapraszam do lektury.

Podstawowe filtry w Google Analytics Universal

Podstawowe filtry w Google Analytics Universal

Przygotowałem dla Ciebie konfigurację podstawowych filtrów w Google Analytics. Filtry pozwalają na ograniczanie i modyfikowanie informacji w widokach danych. Za pomocą filtrów możesz wykluczyć ruch do określonych katalogów, uwzględnienia danych tylko z określonej subdomeny, do przekształcania adresów URL. Zapraszam do lektury.

WordPress logowanie

WordPress logowanie

WordPress to bardzo popularny system zarządzania treścią (z angielskiego CMS). Jest częstym wyborem i jego udział na polskim rynku wynosi prawie 50 procent (źródło: https://trends.builtwith.com/cms/open-source/country/Poland) . Oznacza to tyle, że na WordPressie stoi co druga strona w polskim internecie. Według danych pochodzących z Ahrefs polacy wyszukują słowo wordpress około 50 tysięcy razy w polskim Google….

Jak ukryć WordPressowe footprinty

Jak ukryć WordPressowe footprinty

Footprint to w dużym uproszczeniu ślad w kodzie na podstawie którego można określić generator strony. Nie tylko ze względów bezpieczeństwa warto jest pozbywać się tych śladów. Innymi przypadkami może być np. budowa własnego zaplecza opartego o Strony na WordPress. W tym wpisie krótko opiszę Ci rozwiązania, które możesz samodzielnie zastosować do ukrycia WordPressa.

Plagiat treści w Google

Plagiat treści w Google

Kradzież praw autorskich i własności intelektualnej – mam nadzieję, że nigdy Cię to nie spotkało. Niestety nie można tego wykluczyć i warto wiedzieć co w tym przypadku zrobić. Szczególnie jeżeli chodzi o duplikację treści oraz konkurencję, która zaczyna pojawiać się w rankingu z Twoimi opisami kategorii lub treściami blogowymi. Właśnie dlatego powstał ten poradnik, w którym pokażę Ci jak zgłosić taką plagiatowaną treść w Google.

Lista kontrolna optymalizacji artykułu On-Page SEO

Lista kontrolna optymalizacji artykułu On-Page SEO

Checklista On-Page SEO została stworzona dla osób tworzących treści na blogi, strony ofertowe, strony kategorii, produktów. Korzystając z tej listy kontrolnej nigdy nie zapomnisz o najważniejszych elementach optymalizacji seo stron internetowych.