Cześć! Skoro tu jesteś to pewnie szukasz czegoś godnego polecenia. Będę umieszczać tutaj strony, newslettery, usługi, które osobiście polecam.

Newslettery

Są newslettery i newslettery. Osobiście nie lubię tych, które cały czas coś mi próbują wcisnąć. Doceniam te, które są źródłem wartościowej treści. Poniżej znajdziesz listę, którą polecam naszej rodzinie, naszym przyjaciółkom, przyjaciołom, koleżankom i kolegom.

Jakub Sawa

Newsletter poświęcony tematom pozycjonowania i SEO. Mega prosta i przystępna forma z tipami i treściami zebranymi z neta.

Maciej Lewiński

Newsletter poświęcony analityce internetowej z wykorzystaniem Analyticsa i Tag Managera. Forma przede wszystkim poradnikowa.

Karol Dziedzic

Newsletter Karola skupia się bardziej na newsach pochodzących z Google, takich jak Ads Analytics, Tag Manager i Data Studio.

Damian Rams

Newsletter poświęcony Google Analytics, Tag Manager i optymalizacji konwersji. Dużo cennych treści związanych z analityką internetową.

Ewelina Podrez

Newsletter o charakterze branżowych newsów z zakresu marketingu internetowego i biznesu e-commerce.

Marcin Wsół

Newsletter Marcina to skondensowana wiedza z zakresu Google Ads, w tym porady typu tips&tricks, aktualności i materiały do pobrania.

Olga Zarzeczna

Olga 3-6 razy w miesiącu wysyła garść wiedzy z zakresu SEO oraz newsy i porady tips&tricks. Newsletter Olgi jest w języku angielskim.

Kursy

Kursy SEO

Internetowych szkoleniowców z zakresu SEO jest naprawdę wielu. Jednak tylko nieliczni faktycznie uczą jak prawidłowo i profesjonalnie zająć się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych. Poniżej znajdziesz te, które – moim zdaniem – są faktycznie godne polecenia.

Papa SEO

Grzegorz Strzelec opracował chyba największy w Polsce kurs SEO. W dodatku jest on w tak przystępnej cenie, że polecam go całym sobą!

Sprytny Kurs SEO

Kurs wprowadzający do SEO. Wiedza z kursu pozwala na podstawowe prace SEO na własnej stronie oraz efektywną współpracę z agencją.

Kursy Google Ads

Google posiada potężne repozytorium wiedzy, gdzie znajdziemy dosłownie pełną dokumentację Google Ads. W praktyce jednak dobrze jest jak ktoś nam tak po ludzku wytłumaczy zawiłości systemu reklamowego Google. Poniżej znajdziesz linki do kursów, z których korzystają moi znajomi i które mogę polecić z czystym sumieniem.

Karol Dziedzic

Kurs z zakresu Google Ads, który poprowadzi Cię od najdrobniejszych podstaw do zaawansowanej obsługi reklam Google Ads.

Sprytny Kurs Google Ads

Kurs z zakresu reklam w Google Ads obejmujący zarówno teoretyczne podstawy, obsługę interfejsu, jak i późniejszą obsługę kampanii.

Kursy Google Analytics

Google Analytics to naprawdę potężne narzędzie analityki internetowej dostępne za darmo. Bardzo cenna jest natomiast wiedza jak korzystać z Google Analytics, jak skonfigurować całą analitykę oraz jak czytać wyniki wyświetlane przez Analitycsa. Jeżeli korzystamy z Google Ads i Google Tag Managera, jesteśmy w stanie pozyskać dane, które doprowadzą nas do sukcesu w internecie. Poniżej zamieszczam propozycje kursów Google Analitycs, które pomogą Ci samodzielnie zdziałać naprawdę wiele.

Karol Dziedzic

Kurs z zakresu Google Analytics, który jest samodzielnym źródłem obszernej wiedzy z zakresu analityki internetowej. Doskonale także uzupełnia wiedzę z kursu Google Ads.

Damian Rams

Kurs z zakresu analityki internetowej dla E-Commerce to źródło cennej wiedzy, dzięki której zdobędziesz bezcenne dane do rozwoju swojego biznesu w internecie.

Przewiń do góry