Przecena

Reklama Google Ads w Sieci Wyszukiwania

Od 300,00  149,00  (poproś o wycenę)

Reklamy Google Ads (PPC) w wyszukiwarce to doskonały sposób aby pokazać Twoje usługi i produkty, gdy użytkownik jest faktycznie nimi zainteresowany, a nie tylko przegląda artykuły, czy korzysta z mediów społecznościowych

Opis Ofert

Reklamy Tekstowe w Google

Linki sponsorowane

Największą zaletą systemu reklamowego Google Ads jest to, że pokażę użytkownikowi Twoją reklamę tylko wtedy, kiedy jej szuka. Czyli znam już jego intencję i będę tak wykorzystywał dostępne narzędzia, aby komunikat był emitowany tylko wtedy, kiedy ktoś jest zainteresowany Twoi produktem lub usługą. Co więcej wiem jak bardzo ważny jest dla Ciebie budżet kampanii przy jak największym trafnym ruchu na Twojej stronie internetowej lub w Twoim sklepie Internetowym, dlatego też optymalizuję kampanię tak aby były jak najtańsze i jak najbardziej trafne, dzięki temu masz pewność, że na Twoją stronę trafił Twój przyszły klient!

Gdzie się wyświetlają i jak wyglądają reklamy tekstowe w wyszukiwarce?

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce wyświetlają się jako linki sponsorowane i pokazują się na samym początku wyników wyszukiwania oraz przed samym stronicowaniem. Oznaczone są dodatkową etykietą z tekstem “Reklama”.

Dodatkowym miejscem wyświetlania reklam jest tak zwana sieć partnerów wyszukiwania w którą wchodzą między innymi wyszukiwarki onet.pl oraz wp.pl.

Jakie prace są wykonywane w ramach obsługi kampanii Google Ads?

  • Przygotowanie i konfiguracja konta Google Ads.
  • Konfiguracja kampanii w sieci wyszukiwania Google.
  • Dobór słów kluczowych.
  • Stworzenie tekstów reklamowych.
  • Optymalizacja i rozwój kampanii AdWords pod kątem współczynnika kliknięć (CTR).
  • Optymalizacja i rozwój kampnii AdWords pod kątem konwersji i transakcji (CRO).

Jaki jest system rozliczania reklam Ads

Reklamy w tekstowe w wyszukiwarce rozliczane są według modelu CPC, czyli płatność następuje w momencie kliknięcia reklamy. Im reklamy posiadają wyższe wyniki jakości tym, są one tańsze.

Uwaga! W przypadku reklam tekstowych systemu Google Ads każde wyszukiwanie to aukcja, a maksymalną stawkę za kliknięcie określa się w systemie zarządzania reklamą. W przypadku reklam Ads nie ma możliwości “negocjowania” stawek za pozycję czy widoczność z Google.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Reklama Google Ads w Sieci Wyszukiwania”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *