Dawno nie zostałem tak profesjonalnie obsłużony. Potrzebowałem wsparcia w konfiguracji Analyticsa z Woocommerce. Roman okazał się strzałem w dziesiątkę. Sprawnie i szybko rozwiązał problem i teraz wszystko śmiga aż miło. Dodatkowo otrzymałem wskazówki i drobne poprawki kilku innych problemów, o których nie wiedziałem. Jak to się mówi… zrób nawet trochę więcej niż od Ciebie oczekują, a otrzymasz znacznie więcej niż zostało Ci obiecane. Umówiłem się na konsultacje i już nie mogę się doczekać, aby lepiej zrozumieć Analyticsa. Serdecznie polecam!

Dawid Kotrys - Haleʻiwa, USA

Bardzo dziękuję za owocne spotkanie, fachowe doradztwo,oraz wiele cennych wskazówek. Gorąco polecam Pana Romana.

Rafał Chreptowicz - Zielona Góra

Wiedza i kompetencje na wysokim poziomie, poparte do tego doświadczeniem. Bardzo dobra współpraca – człowiek z pasją i zaangażowaniem. Polecam 

Ania Oksiak-Podborączyńska - Zielona Góra

Fachowe doradztwo,skarbnica wiedzy i pomysłów które przynoszą oczekiwany efekt!! Współpraca na wysokim poziomie!!! Gorąco polecam

Piotr Remisz - Opole

Mariusz Mańskowski

Polecam serdecznie. Współpraca z Panem Romanem to czysta przyjemność.

 

Mariusz Mańkowski - Ciechanów

Pan Roman pomógł mi z dość zaawansowanym technicznym problemem dotyczącym mierzenia konwersji na FB. Polecam.

Kuba Koziej - Warszawa

Z czystym sumieniem mogę polecić Romana 🙂 zasób wiedzy jest po prostu przeogromny

Marcin Król - Wrocław

Bardzo fajne szkolenie w AIP UO. Dużo ciekawych informacji od osoby, która ma praktyczne pojęcie o tym co mówi. Serdecznie polecam!

Wojciech Brzozowski - Prudnik

Pan Roman to świetny specjalista jeśli chodzi o Google Adwords. Pomógł skonfigurować kampanie dla naszej fundacji dzieki czemu mamy szanse zaprezentować sie szerszemu gronu odbiorców.

Igor Iksiński - Zielona Góra

Lubie. Szanuje. Polecam!

Maciej Lewiński - Poznań