Kim jestem?

Jestem specjalistą nastawionym na wyzwania, realizację zadań i osiąganie konwersji.

W czym się specjalizuję?

Specjalizuje się w analityce internetowej Google Analytics, Facebook Pixel i systemach reklamy płatnej (Facebook, AdWords). Wspieram i prowadzę firmy przez proces pozycjonowania sklepów internetowych oraz stron www.

Szkole, doradzam, konsultuje z zakresu marketingu internetowego z naciskiem na marketing w wyszukiwarkach internetowych. Wskazuje źródła i miejsca, w które warto inwestować.

Jak pomagam przedsiębiorstwom?

Wprowadzam ład i porządek w danych, systematyzuje prace w firmach. Edukuje swoich partnerów biznesowych w zakresie reklamy płatnej oraz analityki internetowej.

Prowadzę skuteczne kampanie reklamowe w systemie Google AdWords i Facebook Ads.

Dbam o widoczność w wyszukiwarkach internetowych oraz przestrzeni Internetu

Jak doszedłem do tego miejsca w którym jestem?

Początek

W 2011 roku zacząłem swoją drogę Marketingu w Wyszukiwarkach Internetowych. Zaczynałem swoją pracę, naukę oraz podboje od Google Analytics oraz Google AdWords jeszcze na studiach, gdy po raz pierwszy wziąłem udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Google. W 2013 roku w ramach konkursu Google Online Marketing Challenge znaleźliśmy się w ścisłej czołówce konkursu - TOP 15 najlepszych zespołów na świecie. źródło: http://studenci.amu.edu.pl/content-s/nasi-studenci-znow-w-wiatowej-czoowce-google-online-marketing-challenge

Rozwój

Kolejne lata to pozyskiwanie partnerów i kontrahentów do współpracy, tak aby w trakcie studiów zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Przy tym intensywny rozwój, testowanie i podnoszenie kwalifikacji. Podczas tego okresu nawiązałem współpracę ze stowarzyszeniami i przedsiębiorstwami, z którymi współpracuję do dziś.

Specjalizacja

W 2014 założyłem bloga (tmo.net.pl), który był moim narzędziem do eksperymentów na treści, kodach śledzenia, konwersji. W tym roku również dołączyłem do zespołu @Exelmedia w Opolu (serdecznie pozdrawiam), w którym byłem odpowiedzialny za planowanie prac SEO, AdWords, integracje narzędzi trackingowych. W trakcie tego okresu udało mi się z Marcinem stworzyć projekty, które żyją do dziś, a są to: ePolak.org, Semforge.com, semZEN, ecopako.com, amedu.pl. To podczas tego okresu blog przerodził się w domenę rozenberger.com, to podczas tego okresu pojawiła się pierwsza współpraca z firmami szkoleniowymi i początek prowadzenia szkoleń oraz konsultacji dla przedsiębiorców. W trakcie współpracy z @Exelmedia nawiązałem kontakty i relacje z takimi firmami jak preorder.pl, drzewa.com.pl, inkubator.uni.opole.pl, wieloma specjalistami - Piotr Półtorak, Marcin Atamańczuk - wieloma innymi organizacjami, z którymi staram się utrzymywać dobry kontakt.

Profesja

2016 był rokiem pełen zmian. Powróciłem do swojego rodzinnego miasta, zakładając sklep internetowy iloveco.pl, który niestety zakończył się porażką. Mawia się, że jeśli nie zamknie się żadnego biznesu, to tak jakby nie prowadziło się nigdy firmy. Tak też było w moim przypadku. W 2017 roku w trakcie pobytu poznałem bardzo pozytywnie nastawioną grupę ludzi, z którymi współpracuję do dziś. Mówią o nich uKontentowani.pl i rzeczywiście coś w tym jest.

Prowadzę regularnie szkolenia z zakresu marketingu internetowego, wspieram lokalne inicjatywy,

Dlaczego ja?

Jestem przedsiębiorcą i znam drogę, którą przechodzi przedsiębiorca. Odnosiłem sukcesy i wstawałem po porażkach. Wiem z jakimi problemami borykają się mikro i małe przedsiębiorstwa. Jestem elastyczny i uczciwy, w pracy dokładny i sumienny. Otwieram oczy i rozwiązuje problemu.

Chcesz opinii na mój temat -> znajdziesz je tutaj