Home » Blog » Google Blog » Google Ads » Rebranding Google AdWords i zmiana nazwy na Google Ads

Rebranding Google AdWords i zmiana nazwy na Google Ads

5
(1)

W tym tygodniu Google ogłosił, że usługa Google AdWords zmienia nazwę na Google Ads. Pod tą nową marką mają być dostępne wszystkie oferowane Google rodzaje kampanii, w tym m.in. kampanie w sieciach wyszukiwania i reklamowej, kampanie wideo oraz kampanie promujące aplikacje. Google zapewnia, że dzięki tej zmianie będzie można docierać do większej liczby osób, które korzystają z Google oraz stron i aplikacji naszych partnerów, by znajdować informacje i wykonywać różne zadania.

Link do oficjalnego komunikatu – https://support.google.com/adwords/answer/9028765

Kiedy zacznie działać Google Ads

Marka Google Ads zacznie funkcjonować 24 lipca 2018 roku. Od tego dnia nowa nazwa i nowe logo będą widoczne m.in. w interfejsie usługi, centrum pomocy i dokumentach rozliczeniowych.Obecne adresy URL, czyli adwords.google.com, zmieni się na ads.google.com.

Google zapewnia, że zadbał o ty byśmy nie musieli podejmować żadnych działań. Zmiany związane z wprowadzeniem marki Google Ads nie będą miały wpływu na skuteczność kampanii, nawigację na koncie ani raportowanie.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Obserwuj Roman Rozenberger:

Certyfikowany specjalista Google Ads i Analytics

Od 2009 roku wiążę swoje życie zawodowe z marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Mam za sobą wiele sukcesów, które przekładają się na wyniki sprzedażowe firm. Odnosiłem też porażki, na których się wiele nauczyłem. Aktualnie konsultuję i zarządzam procesami SEM w firmach i agencjach marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *