» » » » Rebranding Google AdWords i zmiana nazwy na Google Ads

Rebranding Google AdWords i zmiana nazwy na Google Ads

5
(1)

W tym tygodniu Google ogłosił, że usługa Google AdWords zmienia nazwę na Google Ads. Pod tą nową marką mają być dostępne wszystkie oferowane Google rodzaje kampanii, w tym m.in. kampanie w sieciach wyszukiwania i reklamowej, kampanie wideo oraz kampanie promujące aplikacje. Google zapewnia, że dzięki tej zmianie będzie można docierać do większej liczby osób, które korzystają z Google oraz stron i aplikacji naszych partnerów, by znajdować informacje i wykonywać różne zadania.

Link do oficjalnego komunikatu – https://support.google.com/adwords/answer/9028765

Kiedy zacznie działać Google Ads

Marka Google Ads zacznie funkcjonować 24 lipca 2018 roku. Od tego dnia nowa nazwa i nowe logo będą widoczne m.in. w interfejsie usługi, centrum pomocy i dokumentach rozliczeniowych.Obecne adresy URL, czyli adwords.google.com, zmieni się na ads.google.com.

Google zapewnia, że zadbał o ty byśmy nie musieli podejmować żadnych działań. Zmiany związane z wprowadzeniem marki Google Ads nie będą miały wpływu na skuteczność kampanii, nawigację na koncie ani raportowanie.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Obserwuj Roman Rozenberger:

Certyfikowany specjalista Google Ads i Analytics

Od 2009 roku wiążę swoje życie zawodowe z marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Mam za sobą wiele sukcesów, które przekładają się na wyniki sprzedażowe firm. Odnosiłem też porażki, na których się wiele nauczyłem. Aktualnie konsultuję i zarządzam procesami SEM w firmach i agencjach marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *