Home » Blog » Google Blog » Google Ads » Jak założyć konto Google Ad Grants dla organizacji pozarządowych.

Jak założyć konto Google Ad Grants dla organizacji pozarządowych.

0
(0)

Konto Ad Grants to konto AdWords, tyle że dla organizacji pozarządowych. Posiada ono ograniczenia, jednak najważniejszym jest to, że otrzymujemy możliwość reklamowania naszego stowarzyszenia lub fundacji w wyszukiwarce Google. Przeprowadzę Cię teraz przez proces zakładania tego konta, tak abyś mógł promować lepiej swoją organizację pozarządową.Technologie.org.pl

Aby założyć konto Google dla organizacji non-profit potrzebujemy najpierw konta w portalu technologie.org.pl

 1. Aby zarejestrować się w portalu będziemy potrzebowali wszystkie dane naszej organizacji, jej statut, odpis KRS, dobrze mieć przygotowaną misję organizacji.
 2. URL strony rejestracji: https://www.technologie.org.pl/rejestracja?techsoup_ret=%2F%3Fregistered%3Dtrue
 3. Weryfikacja konta trwa do 4 tygodni. Bez tego konta nie można zarejestrować organizacji w programie Google for non profit

Pobranie tokenu walidacyjnego

Aby pobrać token walidacyjny należy zalogować się na portalu technologie.org.pl i przejść do zakładki Tokeny Walidacji. Warto sobie zapisać na boku ten kod lub mieć otwarte okno, ponieważ będziesz go potrzebować do rejestracji w Google for Nonprofits

Google for Nonprofits

Rejestracja w programie Google for Nonprofits (aby zarejestrować się w programie trzeba mieć zweryfikowane konto w technologie.org.pl). Aby zarejestrować naszą organizacją potrzebujemy też adresu email zarejestrowanego w usługach Google, możemy zarejestrować adres, którego użyliśmy do stworzenia konta w portalu technologie.org.pl.

Przechodzimy na stronę https://www.google.com/nonprofits/join/ i wciskamy guzik „Apply to Google for Nonprofits”.

Logujemy się do konta w usługach Google, jeśli nie posiadamy takiego konta to musimy je założyć.

Czasami Google przekieruje nas na amerykańską stronę zawierającą informację na stowarzyszeń i fundacji ze Stanów zjednoczonych. Jeśli tak się stanie to możesz przejść na polską wersje strony pod adresem https://www.google.com/nonprofits/account/signup/pl?hl=pl

Po zalogowaniu się na kolejnym ekranie należy wprowadzić token kwalifikacji pozyskany z portalu technologie.org.pl oraz zaakceptować warunki uczestnictwa w programie.

Po wpisaniu wszystkich dane, Twoje konto przejdzie proces rejestracji i będziesz mógł zalogować się na swoje konto Google for Nonprofits.

Na kolejnym ekranie należy wprowadzić dane naszej organizacji oraz informacje o tym skąd wiemy o programie.Tutaj jest wielka prośba z mojej strony. Skoro korzystasz z tego poradnika to wskaż jego źródło!

Po wypełnieniu wszystkich pól i zatwierdzeniu formularza zgłoszenia organizacji do programu Google for Non-profit powinniśmy zobaczyć ekran z zatwierdzeniem zgłoszenia. Po przejściu dalej znajdziemy się w panelu Google dla Organizacji Non-profit.

https://www.google.com/nonprofits/account/ to Bezpośredni odnośnik do panelu i logowania do panelu Twojej organizacji

Konto Google Ads

Aby przystąpić do programu Ad Grants potrzebujesz mieć konto Google for Nonprofits oraz konto Google AdWords. Aby włączyć program Ad Grants należy posiadać odpowiednie skonfigurowane konto AdWords. Wymagania

 • Brak podanych danych do bilingu
 • Rozliczanie konta w USD
 • Jedna kampania
 • Jedna grupa reklam
 • Jedno słowo kluczowe
 • Jeden tekst reklamy

Zgłoszenie konta Google AdWords do Ad Grants

Z panelu naszego konta wybiramy polę Google Ad Grants i zaczynamy proces rejestracji. Pamiętaj, że w tym momencie powinieneś już mieć założone konto Google AdWords.Przesyłamy zgłoszenie. Po przesłaniu zgłoszenia na naszym panelu administracyjnym powinniśmy otrzymać informację na temat przetwarzania naszego zgłoszenia.

Zakładanie konta Google for Non-profits, konta AdWords oraz Ad Grants nie jest trudne, wymaga jednak czasu i skupienia. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci założyć konto AdGrants dla Twojej organizacji. Jeśli artykuł był przydatny to udostępnij go dalej!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Obserwuj Roman Rozenberger:

Certyfikowany specjalista Google Ads i Analytics

Od 2009 roku wiążę swoje życie zawodowe z marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Mam za sobą wiele sukcesów, które przekładają się na wyniki sprzedażowe firm. Odnosiłem też porażki, na których się wiele nauczyłem. Aktualnie konsultuję i zarządzam procesami SEM w firmach i agencjach marketingowych.

2 Responses

 1. Piotr Żukowski
  | Odpowiedz

  Witam,
  mam pytanie. Posiadam już zarejestrowane (potwierdzone mailowo od Google) konto w ramach Google Ad Grants. Pojawia mi się informacja jak wejdę na konto Adwords: ” Twoje reklamy nie są wyświetlane – Jeśli chcesz wznowić wyświetlanie reklam, sprawdź i zaakceptuj Warunki korzystania z usługi. Napraw to ” – czy powinienem to zatwierdzić? Wiem, głupie pytanie.

 2. Roman Rozenberger
  | Odpowiedz

  @piotr_zukowski:disqus czy były już emitowane reklamy z konta? skontaktuj się ze mną. Spojrzę i pomogę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *