Wyprzedaż!

SEO Optymalizacja Strony Internetowej

1500,00  1200,00 

SEO to skrót od angielskiej nazwy „Search Engine Optimization”, czyli optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Są to działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę, treść i strukturę) i są nieodłącznym elementem dalszego pozycjonowanie poprzez budowanie linków (Link Building), są to też działania które powinny być przeprowadzone przez rozpoczęciem korzystania z płatnych kampanii reklamowych na wyszukiwarki internetowe (PPC). Skrótem SEO określa się również czasem całość działań związanych z pozycjonowaniem witryn internetowych.

Opis

Optymalizacja Strony Internetowej – SEO

SEO to skrót od angielskiej nazwy „Search Engine Optimization”, czyli optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych i często jest traktowane jako nieodzowny element marketingu i reklamy internetowej firmy. Są to działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę, treść i strukturę) i są nieodłącznym elementem dalszego pozycjonowanie poprzez budowanie linków (Link Building) i pracami związanymi z treścią (Content Marketing), są to też działania które powinny być przeprowadzone przez rozpoczęciem korzystania z płatnych kampanii reklamowych na wyszukiwarki internetowe (PPC). Skrótem SEO określa się również czasem całość działań związanych z pozycjonowaniem witryn internetowych.

Decyzja o zatrudnieniu specjalisty bądź firmy świadczącej usługi SEO to ważny krok, dzięki któremu można ulepszyć swoją witrynę internetową, jej widoczność, a to przekłada się na realne korzyści w postaci pozyskiwania nowych klientów. Jednak trzeba uważać taką decyzja może także zaszkodzić witrynie i jej reputacji! Przed podjęciem decyzji należy przeanalizować potencjalne korzyści oraz szkody, jakie może wyrządzić witrynie nieodpowiedzialny pracownik SEO. Wielu ekspertów/specjalistów SEO oraz agencje i konsultanci świadczą inne przydatne i ważne usługi dla właścicieli witryn firmowych, czy sklepów, w tym:

  • Analiza treści lub struktury witryny
  • Porady techniczne na temat projektowania witryn, na przykład dotyczące, przekierowań, stron błędów, wykorzystania języka JavaScript
  • Projektowanie treści
  • Zarządzanie kampaniami rozwoju firmy online
  • Badanie słów kluczowych
  • Szkolenia SEO
  • Audytów SEO stron internetowych

Strona wyników wyszukiwania (SERP) Google wyświetla bezpłatne wyniki wyszukiwania, a ale również płatne reklamy, listy produktów oraz mapy. Reklamowanie w Google nie będzie miało żadnego wpływu na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania! Google nigdy nie przyjmuje opłat za umieszczenie lub pozycjonowanie witryn w wynikach wyszukiwania, a uwzględnienie witryny w tych wynikach jest bezpłatne! Dodatkowo należy pamiętać o tym, że właśnie dzięki dobrej optymalizacji witryny pod wyszukiwarki możemy przyciągnąć uwagę klientów, czyniąc z listy wyników wyszukiwania swoistą reklamę internetową naszego biznesu.

Jeśli rozważasz zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za SEO, to im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Planowanie zmian w witrynie lub uruchomienia nowej to dobry moment na taką decyzję. W ten sposób razem z ekspertem możesz być pewien, że Twoja witryna będzie od podstaw „przyjazna” dla wyszukiwarek. Dobry specjalista SEO może także pomóc ulepszyć istniejącą witrynę!

Gwarancja pozycji w Google?

Nie zagwarantuje Ci pozycji, obiecuję Ci wzrost!

Szukając specjalisty pamiętaj o tym, że nikt nie może zagwarantować pierwszej pozycji w rankingu Google i że pozycjonowanie to działanie na którego efekty należy czekać! Jeśli ktoś przekonuje się o tym, że w przeciągu paru dni lub tygodni podniesie Twoją stronę do pierwszych wyników wyszukiwania, to już możesz sobie podarować dalszą współpracę z takim człowiekiem lub agencją. Najprawdopodobniej po takich specjalistach Twoja w ogóle przestanie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania i będziesz musiał zacząć walczyć z tzw. filtrem Google.