Wyprzedaż!

Konsultacje SEO i pozycjonowanie

300,00  250,00 

Samodzielnie pozycjonujesz swoją stronę lub sklep internetowy i chciałbyś mieć pewność, robisz to dobrze? A może współpracujesz z firmą i masz problemy z oceną skuteczności pozycjonowania i działań SEO? Zobacz co mogę dla Ciebie zrobić!

Opis

Samodzielnie pozycjonujesz swoją stronę lub sklep internetowy i chciałbyś mieć pewność, robisz to dobrze? A może współpracujesz z firmą i masz problemy z oceną skuteczności pozycjonowania?

Niezależnie od typu Twojego problemu możesz skorzystać z doradztwa i konsultacji w zakresie pozycjonowania i SEO!

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji SEO?

Przyczyna jest prosta – jest to oszczędność Twojego czasu, a co za tym idzie Twoich pieniędzy. Zamiast kształcić się po godzinach z zakresu pozycjonowania i optymalizacji strony internetowych dla wyszukiwarek, które zmieniają się w ostatnich czasach dość dynamicznie, możesz po prostu wziąć kawałek kartki, długpis, wypisać swoje pytania oraz wątpliwość i skontaktować się ze mną.

Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu na rozmowę i analizę Twoich działań związanych z pozycjonowaniem i zapłacisz tylko za faktyczny czas spędzony nad rozwiązaniem problemu!

Ile kosztują konsultację z pozycjonowania i SEO

Z myślą o Twojej elastyczności i potrzebach przygotowałem cennik i pakiety dzięki, którym możesz wstępnie oszacować swoje koszta i zaplanować swój czas. Pakiety są ważne maksymalnie 3 miesiące.

„Dostępny od ręki”

300 zł / 1h

Jest to pakiet przygotowany dla osób, które potrzebują szybkiego działania, czy szybkiej porady.

„Pakiet Minimum”

855 zł / 3h

Pakiet przygotowany dla tych osób, które samodzielnie prowadzą pozycjonują swoją witrynę, potrzebujących porad i konsultacji dotyczących optymalizacji działań

„Pakiet Pro”

1350 zł / 5h

Pakiet konsultacji z SEO i pozycjonowania, który jest przygotowany dla pozycjonujących większe serwisy lub współpracujących z agencjami, którym zależy jednocześnie na dobrej ocenie efektywności i zrozumieniu kierunku rozwoju oraz optymalizacji działań

„Pakiet VIP”

2500 zł / 10h

Pakiet konsultacji, który dedykowany jest w momencie kiedy potrzebujesz przygotować cały plan promocji z wykorzystaniem pozycjonowania stron, analizować ruch na stronie pochodzący z organicznych wyników wyszukiwania, dodatkowo komunikować się z agencją, która prowadzi Twoje działania w zakresie pozycjonowania i SEO.

Lub też dla tych którzy lubią oszczędzać i kupować w pakietach, w końcu masz na wykorzystanie tego czasu aż 3 miesiące!

Ceny wydają Ci się za wysokie? Nie wiesz, który pakiet będzie najlepszy dla Twoich potrzeb? Zadzwoń i porozmawiaj ze mną o swoich obawach, a ja wybiorę dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Ile osób bierze udział w konsultacjach

W związku z tym, że są to konsultacje, a nie szkolenie zastrzegam sobie prawo do udziału maksymalnie 3 osób z Twojej firmy. A jeśli potrzebujesz zorganizować szkolenie z pozycjonowania i SEO w Twojej firmie to zadzwoń i zapytaj się o ofertę szkoleniową SEO!

Odległość nie jest przeszkodą

W przypadku dużych odległości geograficznych umówimy się na rozmowę za pomocą jednych z programów do komunikacji udostępniania pulpitu.