Wyprzedaż!

Połączenie Analytics i AdWords

150,00  80,00 

Połącz swoje dane Google Analytics z Google AdWords, otrzymuj lepsze informację na temat swoich kampanii. Statystyki Google AdWords pozwalają mierzyć skuteczność kampanii AdWords Twoich klientów. Dzięki połączeniu tych kampanii z Google Analytics dowiesz się, co robią w Twojej witrynie użytkownicy, którzy kliknęli w reklamy.

SKU: ga-aw Kategoria: Tagi: ,

Opis

Dlaczego warto połączyć AdWords z Analytics?

Połącz swoje dane Google Analytics z Google AdWords, otrzymuj lepsze informację na temat swoich kampanii.

Statystyki Google AdWords pozwalają mierzyć skuteczność kampanii AdWords Twoich klientów. Dzięki połączeniu tych kampanii z Google Analytics dowiesz się, co robią w Twojej witrynie użytkownicy, którzy kliknęli w reklamy.

Dzięki połączeniu statystyk Google Analytics będziesz mógł zaimportować śledzenie kowersji  z Google Analytics, zobaczyć w raportach AdWords dane na temat zaangażowania użytkowników i współczynnika odrzuceń pochodzących z kampanii.

Więcej danych na temat danych e-commerce i kampanii AdWords

Dla sklepów internetowych Google Analytics zapewnia dodatkowe dane wyliczane na podstawie danych e-commerce i transakcji sprzedaży. Dzięki takiemu połączeniu w Twoim interfejsie Google Analytics automatycznie policzysz zwrot z nakładów na reklamę i zobaczysz „opłacalność” Twoich kampanii

Dodatkowe informacje

czas-wykonania

do 7 dni

dedykowane-dla

Blogi, Fundacje i Stowarzyszenia, Sklepy Internetowe, Strony Internetowe