Wyprzedaż!

Sieć wyszukiwania Google

450,00  300,00 

Zacznij reklamować się w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce, Europie i obu Amerykach. Pozwól użytkownikom znaleźć Twój sklep internetowy lub stronę internetową Twojej firmy w wyszukiwarce i zwiększ obroty Twojego biznesu

SKU: ad-sla Kategoria:

Opis

Czym są linki sponsorowanie w Google AdWords

Linki sponsorowane są jedną z rodzajów reklamy internetowej, wyświetlającej się w postaci tekstu lub obrazków (kampanie produktowe Google) obok naturalnych wyników wyszukiwania. Linki sponsorowane są wywoływane na skutek poszukiwanych haseł (słowa kluczowe), wpisywanych do wyszukiwarki, co zwiększa ich skuteczność i dopasowanie przekazu do odbiorcy. Linki sponsorowane wykorzystują przyjazny reklamodawcom sposób rozliczenia działań reklamowych, ponieważ płacimy wyłącznie za kliknięcie (model rozliczeń CPC – Cost Per Click)

Zalety reklamy Google AdWords w sieci wyszukiwania

Linki sponsorowane AdWords posiadają przewagę nad innymi formami reklamy w Internecie. Do głównych zalet zaliczamy się:

  • Trafność – dotarcie do osób poszukujących danego produktu lub usługi
  • Szybkość – linki sponsorowane widoczne są w wyszukiwarce internetowej zaraz po utworzeniu kampanii
  • Mierzalność – możliwość uzyskania szczegółowych danych statystycznych dotyczących skuteczności działań
  • Elastyczność – reklamodawca ma możliwość dokonywania zmian w prowadzonych kampaniach, których efekt widoczny jest natychmiast
  • Efektywność – rozliczenie wyłącznie za przejście użytkownika na stronę internetową lub 1000 wyświetleń reklamy
  • Dopasowanie – szukam rozwiązania mojego problemu i znajduję go w wyszkiwarce

Jak działa reklama AdWords w wyszukiwarce Google

  1. Użytkownicy szukają czegoś w wyszukiwarce (np. Google) – Wpisują słowa kluczowe (lub hasła), by wyszukać określone produkty i usługi.
  2. Widzą Twoją reklamę – Jeśli wybrane przez Ciebie słowa kluczowe pasują do haseł wyszukiwanych przez użytkowników, reklama wyświetla się obok wyników wyszukiwania Google lub nad nimi.
  3. Zdobywasz więcej klientów – Gdy użytkownicy klikną reklamę, przejdą do Twojej witryny, by dowiedzieć się więcej lub skorzystać z Twojej oferty.

Poza reklamami tekstowymi w wyszukiwarce istnieje możliwość wyświetlania reklamy banerowych (display) w serwisach sieci reklamowej Google.

Co wchodzi w skład sieci wyszukiwania Google AdWords

W sieci wyszukiwania poza listą wyników wyszukiwania Google mamy możliwość ekspozycji reklamy w innych miejscach, takich jak wyszukiwarki w innych witrynach (jeśli wykorzystują silnik wyszukiwania Google), czy na mapach Google

Sieć wyszukiwania Google

Czyli wyszukiwarka numer jeden w Polsce, Europie i Ameryce Północnej

Partnerzy wyszukiwania

Największymi wyszukiwarkami spośród partnerów wyszukiwania są wyszukiwarka Onet oraz wyszukiwarka WP reklamy, na dzień dzisiejszy pojawiają się tam tylko reklamy tekstowe. Więc jeśli chciałbyś wyświetlać swoją reklamę w wyszukiwarkach onetu i wirtualnej polski, to powinieneś zacząć korzystać z systemu AdWords!

Reklamy w mapach Google

Jeśli szukasz noclegu, restauracji, pubu, hydraulika, mechanika to najszybciej znajdziesz go na mapach Google. Tam również możesz wyświetlać swoją reklamę. Twoją przewagą będą bardziej rozbudowane opisy przy miejscu prowadzenia Twojej działalności oraz inny kolor na mapie. Dodatkowo dla tych, których czytają wyniki wyszukiwania po lewej stronie mapy wyświetlisz reklamę tekstową. Jak teraz można Cię nie zauważyć?

Dodatkowe informacje

dedykowane-dla

Sklepy Internetowe, Strony Internetowe

typy-kampanii-adwords

Dynamiczne Reklamy w Wyszukiwarce (DSA), Sieć Wyszukiwania

maksymalny-budzet

6000

maksymalnie-kampanii

25

maksymalnie-grup

100

maksymalnie-reklam

200

dostepne-kupony

AdWords 250

czas-wykonania

do 2 tygodni

budzet-adwords

Budżet zapewnia zamawiający kampanię