Wyprzedaż!

Porady AdWords

500,00  0,00 

Skorzystaj z darmowej porady dotyczącej reklamy w systemie Google AdWords, wykup pakiet i zapomnij o swoich problemach związanymi z tworzeniem, wdrażaniem i optymalizacją kampanii AdWords. Zobacz teraz jakie to proste!

Opis

Prowadząc własne konto AdWords nieraz spotykasz się z problemem planowania, przygotowania, wdrażania i optymalizacji konta reklamowego AdWords. Zamiast szukać rozwiązania na własną rękę na blogach, forach, mediach społecznościowych czy jeszcze innych czeluściach Internetu możesz po prostu wykupić pakiet miesięczny pakiet porad!

Jak działają porady AdWords?

Wykupujesz pakiet nielimitowanych porad dotyczących tworzenia, zarządzania i optymalizacji kampanii, dzięki temu możesz zarządzać swoim kontem samodzielnie, a w razie niepewności wystarczy, że napiszesz maila, zadzwonisz i dostaniesz swoją odpowiedź w przeciągu 72 godzin. Prawda, że przydatne i proste?

Dodatkowo otrzymujesz integrację AdWords z innymi narzędziami Google, czyli Google Analytics, Google Search Console (dawniej Google Webmaster Tools), Google Merchant Center, Google Play, YouTube.

Korzystając z porad przyszykuj się również na moje pytania związane z Twoją kampanią, Twoimi celami, będą potrzebne dane z kampanii lub dostęp do konta Google AdWords, konta Google Analytics.

Dlaczego warto skorzystać z porad?

Przede wszystkim po to żeby oszczędzać budżet AdWords! Dzięki poradom nie tylko oszczędzisz budżet, ale zwiększysz rentowność kampanii, uczysz się, a po pewnym czasie być może nawet zrezygnujesz z porad ponieważ będziesz wiedział już wszystko czego potrzebujesz w kwestiach zarządzania kontem AdWords.

Kto będzie udzielał porad dotyczących reklamy Google?

Nad rozwianiem Twoich wątpliwości w kwestii konta Google AdWords będą pracować certyfikowani specjaliści AdWords pracujący na co dzień w branży e-commerce, agencjach marketingu internetowego, w tym oczywiście ja.

Ile kosztuje doradztwo AdWords?

Nielimitowany liczba porad dotyczących kampanii AdWords kosztuje tylko 500 zł netto miesięcznie, odpowiedź otrzymujesz w maksymalnie 72 godziny, a dodatkowo jeszcze otrzymujesz nadzór nad wprowadzanymi zmianami.

Skorzystaj z darmowej porady!

Wiem, że moja usługa jest najlepsza dla Ciebie i Twojej firmy, dlatego też daję Ci możliwość zadania jednego darmowego pytania, na które oczywiście dostaniesz odpowiedź w 72 godziny.