Wyprzedaż!

Konsultacje Google AdWords

300,00  250,00 

Prowadzisz samodzielnie kampanię Google AdWords i chciałbyś poprawić jej wyniki? A może współpracujesz z firmą i masz problemy z oceną skuteczności kampanii? Niezależnie od źródła Twoich zmartwień możesz skorzystać z doradztwa i konsultacji w zakresie Google AdWords

Opis

Prowadzisz samodzielnie kampanię Google AdWords i chciałbyś poprawić jej wyniki? A może współpracujesz z firmą i masz problemy z oceną skuteczności kampanii?

Niezależnie od typu Twojego problemu możesz skorzystać z doradztwa i konsultacji w zakresie Google AdWords!

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji Google AdWords?

Przyczyna jest prosta – jest to oszczędność Twojego czasu, a co za tym idzie Twoich pieniędzy. Zamiast zarywać noce i tracić czas w pracy na zgłębianie wiedzy z systemu Google AdWords, który rozwija się z dnia na dzień i wprowadza jakąś zmianę przynajmniej raz na kwartał możesz po prostu przygotować swoje pytania i wątpliwości związane z kampanią AdWords na kartce i skontaktować się ze mną.

Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu na rozmowę i analizę Twoich działań związanych z reklamą Google i zapłacisz tylko za faktyczny czas spędzony nad rozwiązaniem problemu!

Ile kosztują konsultację z AdWords

Z myślą o Twojej elastyczności i potrzebach przygotowałem cennik i pakiety dzięki, którym możesz wstępnie oszacować swoje koszta i zaplanować swój czas. Pakiety są ważne maksymalnie 3 miesiące.

„Dostępny od ręki”

300 zł / 1h

Jest to pakiet przygotowany dla osób, które potrzebują szybkiego działania, czy szybkiej porady.

„Pakiet Minimum”

855 zł / 3h

Pakiet przygotowany dla tych osób, które samodzielnie prowadzą kampanię, potrzebujących porad i konsultacji dotyczących optymalizacji kampanii

„Pakiet Pro”

1350 zł / 5h

Pakiet konsultacji Google AdWords, który jest przygotowany dla osób zarządzającymi większymi kontami Google AdWords, którym zależy jednocześnie na dobrej ocenie efektywności i zrozumieniu oceny efektywności oraz optymalizacji kampanii AdWords.

Przeczytaj również artykuł o efektywności kampanii Google AdWords w sieci reklamowej

„Pakiet VIP”

2500 zł / 10h

Pakiet konsultacji, który dedykowany jest w momencie kiedy konto i oferta Twojej strony są duże, kiedy potrzebujesz przygotować cały plan promocji z wykorzystaniem Google AdWords, obliczyć rentowność kampanii, dodatkowo komunikować się z agencją, które zarządza Twoim kontem AdWords.

Lub też dla tych którzy lubią oszczędzać i kupować w pakietach, w końcu masz na wykorzystanie tego czasu aż 3 miesiące!

Ceny wydają Ci się za wysokie? Nie wiesz, który pakiet będzie najlepszy dla Twoich potrzeb? Zadzwoń i porozmawiaj ze mną o swoich obawach, a ja wybiorę dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Ile osób bierze udział w konsultacjach

W związku z tym, że są to konsultacje, a nie szkolenie zastrzegam sobie prawo do udziału maksymalnie 3 osób z Twojej firmy. A jeśli potrzebujesz zorganizować szkolenie z systemu Google AdWords w Twojej firmie to zadzwoń i zapytaj się o ofertę szkoleniową Google AdWords!

Odległość nie jest przeszkodą

W przypadku dużych odległości geograficznych umówimy się na rozmowę za pomocą jednych z programów do komunikacji udostępniania pulpitu.