Wyprzedaż!

Google AdGrants

50,00  1,00 

-> Google AdGrants to Program dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu możesz za DARMO reklamować się w Wyszukiwarce. Zobacz jak mogę Ci Pomóc <-

SKU: adgarnts Kategoria: Tag:

Opis

Zastanawialiście Się Kiedyś Jak Mogą Reklamować Się Organizacje Pozarządowe?

Google Ad Grants jest odmianą usługi Google AdWords przeznaczoną dla organizacji non-profit posiadających status Organizacji Pożytku Publicznego. Program ma na celu wspieranie organizacji non-profit, przekazując w ich ręce 10 000 USD miesięcznie na reklamy linków sponorowanych w sieci wyszukiwania (wyszukiwarka Google) systemu AdWords, co umożliwia promowanie swojej organizacji, działań oraz bezpośrednie dotarcie do odbiorców różnorodnych akcji charytatywnych i inicjatyw na stronach wyników wyszukiwania Google.

W czym może pomóc Google Ad Grants

Google stał się Wyszukiwarką numer jeden w Polsce, dzięki Grantowi na Reklamę AdWords zwiększycie widoczność organizacji, jak i przeprowadzanych przez Was akcji. Dzięki reklamie będziecie mogli na przykład zwiększyć skuteczność pozyskiwania 1%.

Wasza Reklama w AdWords może okazać się dużym atutem przy składaniu wniosków o dofinansowanie, gdzie oceniane są między innymi promocja projektu i jego rezulatów, użycie nowatorskich metod podczas projektu, czyli jego innowacyjność. Możliwe cele zastosowania tego narzędzia w waszej organizacji są bardzo szerokie i ograniczane tylko waszą inwencją i wyobraźnią.

Bezpłatne zarządzanie kontem przez specjalistę AdWords dla organizacji OPP

System AdWords jest dosyć skomplikowanym narzędziem i jego obsługa oraz nauka zajmuje trochę czasu, dlatego też wychodząc naprzeciw Twoim obawom związanym z czasem i złożonością tego narzędzia oraz samym procesem pozyskiwania Grantu mamy dla Ciebie propozycję!

 • Pomogę Ci przygotować wniosek
 • Poprowadzę Twoje konto całkowicie za darmo!
 • Wprowadzę narzędzia analityczne w stronie Twojej organizacji
 • Skoordynuję kampanię z Twoimi działaniami off-line 
 • Udzielę niezbędnych wskazówek zwiększających skuteczność witryny Twojej organizacji

Kryterium uczestnictwa w programie Google dla Non Profit

Aby zakwalifikować się do programu Twoja Organizacja musi:

 • mieć aktualny i ważny status organizacji pożytku publicznego
 • przyjąć do wiadomości i zaakceptować wymagane w zgłoszeniu oświadczenia dotyczące niestosowania dyskryminacji oraz przyjmowania i wykorzystywania darowizn
 • mieć działającą witrynę z merytoryczną treścią

Do udziału w programie Google Ad Grants NIE KWALIFIKUJĄ SIĘ

 • instytucje i organizacje rządowe
 • szpitale i firmy medyczne
 • szkoły, ośrodki opieki nad dziećmi, instytucje akademickie i uczelnie (za wyjątkiem filantropijnych jednostek organizacji edukacyjnych)

Zobowiązania w trakcie trwania grantu reklamowego

Od uczestników programu Google Ad Grants wymagane jest aktywne zaangażowanie, co oznacza, że na konto należy logować się co najmniej raz w miesiącu, by sprawdzać skuteczność kampanii i wprowadzać aktualizacje. Konto bez tej aktywności zostanie automatyczne wstrzymane lub skasowane bez powiadomienia, jeśli nie zalogujesz się na nie co najmniej raz w miesiącu.

Musisz też mieć stały dostęp do aktualnego adresu e-mail, żeby odbierać wysyłane ważne obowiązkowe aktualizacje związane z programem.

Nie Musisz o tym wszystkim pamiętać! Zrobię to dla Ciebie za darmo!

Żeby odciążyć Cie tymi obowiązkami Zrobimy to Wszystko za Ciebie!

Przydatne linki

Nadal się zastanawiasz? Obejrzyj krótki film żeby dowiedzieć się więcej!

Dodatkowe informacje

dedykowane-dla

Fundacje i Stowarzyszenia

typy-kampanii-adwords

Sieć Wyszukiwania

budzet-adwords

329$ dziennie od Google