Kampanie Google AdWords to doskonały sposób na promowanie w Internecie Twojego sklepu internetowego lub oferty na stronie internetowej.

Podstawowy podziałem systemu Reklamowego Google AdWords jest rozdzielenie na reklamy w wyszukiwarce – reklama w sieci wyszukiwania i reklama produktowa (PLA) – oraz na reklamy w sieci reklamowej, czyli reklamy zazwyczaj reklamy banerowe.

Reklamy w Sieci Wyszukiwania

Sieć wyszukiwania obejmuje witryny Google, Mapy Google, a także inne witryny wyszukiwania współpracujące z Google w kontekście wyświetlania reklam – tzw. witryny partnerskie, takie jak wyniki wyszukiwania wyszukiwarki wp.pl, czy onet.pl.

Linki Sponsorowane

Linki sponsorowane, czyli właśnie w reklama w wyszukiwarce ukazują się nad lub pod naturalnymi wynikami wyszukiwania (organicznymi wynikami wyszukiwania), posiadają one określoną konstrukcję oraz możliwe rozszerzenia.

W przeciwieństwie do naturalnych wyników wyszukiwania, posiadamy tutaj pełną kontrolę nad słowem kluczowym na jakie wyświetli się reklama, nad tekstem reklamowym oraz stroną docelową.

Podstawowym systemem rozliczania linków sponsorowanych AdWords jest koszt kliknięcia – CPC (nie płacimy za samo wyświetlanie reklam), a same stawki wahają się w zależności od konkurencji oraz jakości reklamy

Reklama Produktowa Google AdWords – Product Listing Ads

Reklamy produktowe to rozwiązanie skierowane dla sklepów internetowych, w którym zamiast tekstowego wyniku wyszukiwania wyświetlany jest obrazek z nazwą produktu, ceną, po kliknięciu którego użytkownik przenoszony jest na stronę produktu.

W przypadku reklam produktowych wymagane jest wygenerowanie pliku ze spisem produktów (plik produktowy Google AdWords), przesłanie go do systemy Google Merchant Center oraz zintegrowanie tych systemów (Google AdWords oraz Google Merchant Center).

Bardzo istotną rzeczą jest to, aby przed uruchomieniem kampanii produktowych Google upewnić się, czy nasz system spełnia wymagania prawne dotyczące reklam produktowych oraz czy strony na których podawane są dane wrażliwe zostały zabezpieczone protokołem SSL. Brak regulaminów oraz szyfrowanego połączenia jest najczęstszą przyczyną braku możliwości emisji reklam produktowych.

Reklama w sieci reklamowej Google

Wyprzedaż!
Kampania Google AdWords
Kampania Google AdWords

Kampania AdWords w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google z wykorzystaniem pełnego potencjału systemu Google AdWords. Zacznij się reklamować w AdWords i pozyskuj nowych klientów!

Dzięki Google AdWords użytkownik znajdzie dokładnie to czego szukał, a dodatkowo jeszcze nie pozwę mu zapomnieć o Twojej firmie. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł zbudować markę swojej firmy lub swojego produktu. Jeśli chciałbyś być widocznym i sprzedawać w Internecie to przypomnę Ci dlaczego warto zdecydować się na kampanię AdWords.

brak ocen 1200,00  1000,00 
Wyprzedaż!
Konsultacje Google AdWords
Konsultacje Google AdWords

Prowadzisz samodzielnie kampanię Google AdWords i chciałbyś poprawić jej wyniki? A może współpracujesz z firmą i masz problemy z oceną skuteczności kampanii? Niezależnie od źródła Twoich zmartwień możesz skorzystać z doradztwa i konsultacji w zakresie Google AdWords

brak ocen 300,00  250,00 
Wyprzedaż!
Porady AdWords
Porady AdWords

Skorzystaj z darmowej porady dotyczącej reklamy w systemie Google AdWords, wykup pakiet i zapomnij o swoich problemach związanymi z tworzeniem, wdrażaniem i optymalizacją kampanii AdWords. Zobacz teraz jakie to proste!

brak ocen 500,00  0,00 
Wyprzedaż!
Sieć wyszukiwania Google
Sieć wyszukiwania Google

Zacznij reklamować się w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce, Europie i obu Amerykach. Pozwól użytkownikom znaleźć Twój sklep internetowy lub stronę internetową Twojej firmy w wyszukiwarce i zwiększ obroty Twojego biznesu

brak ocen 450,00  300,00 
Wyprzedaż!
Sieć reklamowa Google
Sieć reklamowa Google

Sieć reklamowa to ogromny potencjał do promowania marki Twojej firmy lub Twoich produktów na milionach witryn internetowych, filmach w serwisie YouTube, czy aplikacjach mobilnych.

brak ocen 450,00  300,00 
Wyprzedaż!
Remarketing Google AdWords
Kampania Remarketingowa

Kampanie remarketingowe AdWords to znakomity sposób do trafienia lub wykluczenia osób, które odwiedziły Twoją stronę lub sklep internetowy.

Dzięki listom remarketingowym możesz, również wyświetlać reklamę YouTube, czy w interfejsie poczty Gmail. Sam widzisz, że ten system na prawdę nie ma ograniczeń!

 

brak ocen 450,00  300,00 
Wyprzedaż!
Kampanie Produktowe Google AdWords PLA
brak ocen 450,00  300,00 
Wyprzedaż!
Audyt Konta Google AdWords
brak ocen 2500,00  2000,00 
Wyprzedaż!
Google AdWords
Google AdGrants

-> Google AdGrants to Program dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu możesz za DARMO reklamować się w Wyszukiwarce. Zobacz jak mogę Ci Pomóc <-

brak ocen 50,00  1,00